Sprzedaż hurtowa - tel. 412633237

 

Realizacja zamówień

Złożone zamówienia realizujmy w najkrótszym możliwym czasie:

  1. Zamówienia na produkty, które w chwili zamówienia znajdują się na stanie magazynowym CHEMATEX (oznaczone na stronie produktowej statusem dostępności: ostatnie sztuki i duża ilość) złożone w dzień roboczy przed godziną 9, są wysyłane jeszcze tego samego dnia - planowany termin dostawy takich zamówień to kolejny dzień roboczy. Zamówienia złożone w dni robocze po godz. 9 lub w dni wolne od pracy, wysyłane są zgodnie z kolejnością składania w kolejnym dniu roboczym po dniu złożenia zamówienia.
  2. Zamówienia na produkty niedostępne w chwili składania zamówienia w magazynie CHEMATEX (pozostałe statusy dostępności) realizowane są w szacunkowym czasie podanym na stronie opisującej dany produkt (nie dotyczy towarów o statusie "wycofany z oferty" i "brak informacji"). W przypadku zamówienia kilku produktów niedostępnych w magazynie CHEMATEX, szacunkowy czas wysyłki zamówienia jest równy najdłuższemu czasowi prezentowanemu przy produktach w zamówieniu. W celu potwierdzenia czasu realizacji zamówienia na produkty niedostępne "od ręki", prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem telefonu +48 41 263 66 87 (opłata jak za połączenie standardowe – wg. cennika właściwego operatora) lub mailowo pod adresem sklep@chematex.pl przed złożeniem zamówienia.
  3. W przypadku produktów oznaczonych jako "brak towaru",  "wycofany z oferty" i "na zamówienie", prosimy o kontakt z naszym doradcą, który sprawdzi możliwość zamówienia danego produktu lub zaproponuje odpowiedni zamiennik.

 

Wszystkie przesyłki realizujemy za pośrednictwem firmy spedycyjnej DHL (usługa DHL Standard) oraz JAS-FBG S.A. Czas, który upływa od nadania przesyłki do jej dostarczenia zależny jest od spedytora i wynosi zazwyczaj 24h. W przypadku wyboru przelewu tradycyjnego jako formy płatności, czas realizacji zamówienia wydłuża się o czas potrzebny na zaksięgowanie się środków na naszym rachunku bankowym, co zajmuje zazwyczaj 1-2 dni roboczych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl