Sprzedaż hurtowa - tel. 412633237

 

Metody płatności

Podczas składania zamówień w naszym sklepie, mają Państwo do dyspozycji następujące formy płatności:

 1. Przedpłata - przelew tradycyjny

  Należność za zakupy można uregulować tradycyjnym przelewem bankowym na wskazany poniżej numer konta bankowego. W temacie przelewu proszę o wpisanie: Zamówienie e-sklep, nr. xx, gdzie xx należy zastąpić numerem zamówienia zgodnie z wysyłaną przez sklep po złożeniu zamówienia informacją mailową. Przyspieszy to proces księgowania środków i wysyłki towaru.

  Nazwa banku: Santander Bank Polska  S.A.
  Adres banku: 27-400 Ostrowiec Św., ul. Okólna 5 A
  Numer rachunku: 66 1090 2040 0000 0001 2021 8916
  Kod SWIFT: WBK PPLPP

  Jednocześnie informujemy, ze wysyłka zamówień opłacanych tradycyjnym przelewem realizowana jest nie wcześniej niż po zaksięgowaniu się środków na naszym koncie (zazwyczaj ok. 2 dni roboczych).

 2. Bezpieczne, natychmiastowe płatności Dotpay.pl

  Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa udostępniamy możliwość zapłaty za zamówienie w trybie natychmiastowej płatności online za pośrednictwem platformy płatności dotpay.pl (e-przelewy, e-transfery, płatność kartami płatniczymi i kredytowymi). Realizowane przez Państwa tą drogą płatności są widoczne na naszym koncie w przeciągu kilku minut od poprawnego zakończenia transakcji, dzięki czemu jesteśmy w stanie natychmiast przystąpić do realizacji i wysyłki zamówienia. Tą metodę płatności szczególnie polecamy tym, którym zależy na szybkiej wysyłce towaru dostępnego na naszym stanie magazynowym.

  Logotypy kanałów płatności dotpay.pl
 3. Płatności ratalne Alior Bank / dotpay.pl

  Alior Raty w dotpay.plOpcja płatności w ratach dostępna jest w obrębie platformy bezpiecznych płatności online dotpay.pl. Aby skorzystać z opcji płatności ratalnej, podczas składania zamówienia należy wybrać opcję płatności "Bezpieczne i natychmiastowe e-płatności, e-Raty ", z pośród dostępnych kanałów płatności wybrać pozycję "zakupy na raty z dotpay", a później postępować zgodnie z informacjami pojawiającymi się na ekranie aby złożyć wniosek kredytowy.

 4. Płatność kartą kredytową / kartą płatniczą (Visa, Mastercard)

  Płatności kartami płatniczymi dostępne są w obrębie platformy bezpiecznych i natychmiastowych płatności dotpay.pl. Jednocześnie informujemy, że informacje potrzebne do autoryzacji transakcji nie są przekazywane do sklepu, a cały proces płatności przebiega po stronie dotpay.pl, co gwarantuje ich bezpieczeństwo.

 5. Płatność przy odbiorze towaru (pobraniowa)

  Płatność gotówką, kurierowi w momencie dostarczenia przesyłki. Ta forma płatności pozwala nam na natychmiastową realizację i wysyłkę zamówionych towarów dostępnych na stanie magazynowym CHEMATEX w momencie składania zamówienia.
  Jednocześnie chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na zwiększony koszt dostawy przesyłek pobraniowych, który wynika z dodatkowych opłat narzucanych na nas przez firmę spedycyjną. Informujemy również, że zamówienia pobraniowe mogą podlegać dodatkowej weryfikacji telefonicznej danych podanych w zamówieniu.

 6. Płatność gotówkowa przy odbiorze własnym

  Zamówienia odbierane osobiście w magazynie przy ul. Żabiej 35 w Ostrowcu Świętokrzyskim mogą zostać opłacone w momencie odbioru towaru gotówką. Kasa firmy czynna jest od godziny 8.00-15.00.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl