Klej Ogniotrwały P60M wiaderko 10 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 133,65 zł 133.65
Cena netto: 108,66 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 38F2-608B9_20210806125900

Opis

Charakterystyka produktu

Klej w postaci sypkiej o wiązaniu hydraulicznym. Maksymalna temperatura zastosowania wynosi 1000°C, gwarantuje to wystarczającą odporność we wszystkich typowych piecach i kominkach.

 

Zastosowanie:

Klej przeznaczony jest do łączenia prostek, płytek i kształtek szamotowych, w miejscach narażonych na działanie wysokich temperatur (piecach kaflowych, kominkach, grillach, indywidualnych piecach grzewczych). Służy do wypełniania ubytków w wyłożeniu szamotowym, wyrównywania chropowatych powierzchni, łączenia prefabrykatów (płyt, elementów szamotowych itp.). Używany głównie do szybkiego murowania i przyklejania elementów szamotowych co znacznie usprawnia przebieg pracy.

 

Przygotowanie

Suchą mieszankę wymieszać dokładnie z odpowiednią ilością wody w czystym naczyniu, przy użyciu łopatki lub mieszadła do uzyskania jednolitej masy bez grudek.  Zalecana ilość wody to ok. 250ml na 1kg mieszanki (ilość ta jest podana wyłącznie w celach informacyjnych, można ją modyfikować w zależności od celu stosowania kleju). Klej charakteryzuje się dłuższym czasem wiązania. Stwardniały materiał nie nadaje się do ponownego użycia, należy go usunąć jako gruz. Szybkość wiązania zależy od ilości dodanej wody oraz temperatury otoczenia. Po zakończeniu pracy zamknąć szczelnie pojemnik.

 

Ważne informacje

- Czas wiązania ok. 60 minut powoduje, że po sklejeniu, jeśli zajdzie taka potrzeba można skorygować położenie elementów względem siebie 

-Klej przeznaczony jest do klejenia elementów prefabrykowanych. Charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną po związaniu.

- Klej stosować na suchą, oczyszczoną z kurzu i tłustych zabrudzeń powierzchnię   Łączone elementy nie wymagają wcześniejszego zwilżenia wodą, używać wody jeśli jest to konieczne.

- Temperatura stosowania > 5°C  

 

Magazynowanie

Przechowywać w oryginalnym zamkniętym pojemniku w zimnym i suchym miejscu. Przy 0°C czas magazynowania wynosi 24 miesiące.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl