Sprzedaż hurtowa - tel. 412633237

 

Klej Ogniotrwały P30M wiaderko 5 kg

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni roboczych
Cena: 88,20 zł 88.20
Cena netto: 71,71 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Chematex
Kod produktu: 763A-493A7

Opis

Charakterystyka produktu
Klej w postaci sypkiej o wiązaniu hydraulicznym. Maksymalna temperatura zastosowania wynosi 1000°C, gwarantuje to wystarczającą odporność we wszystkich typowych piecach i kominkach.
Zastosowanie: klej przeznaczony jest do łączenia materiałów ceramicznych w miejscach narażonych na działanie wysokich temperatur. Łączenie cegieł, płytek i kształtek szamotowych Wypełnianie ubytków w wyłożeniu szamotowym Wyrównywanie chropowatych powierzchni Łączenie prefabrykatów (płyt, elementów szamotowych itp.) Stosowany jest przy montażu w miejscu budowy, gdy konieczne jest szybkie wiązanie Umożliwia zestawienie kilku elementów w ciągu jednego dnia, w krótkim czasie
Przygotowanie
Suchą mieszankę wymieszać dokładnie z odpowiednią ilością wody w czystym naczyniu, przy użyciu łopatki lub mieszadła do uzyskania jednolitej masy bez grudek. Zalecana ilość wody to ok. 250ml na 1kg mieszanki (ilość ta jest podana wyłącznie w celach informacyjnych, można ją modyfikować w zależności od celu stosowania kleju). Stwardniały materiał nie nadaje się do ponownego użycia, należy go usunąć jako gruz. Szybkość wiązania zależy od temperatury otoczenia oraz ilości dodanej wody. Po zakończeniu pracy zamknąć szczelnie pojemnik.
Ważne informacje Czas plastyczności kleju od momentu rozmieszania z wodą to 25 – 30 minut, po tym czasie klej zaczyna wiązać Klej stosować na suchą, oczyszczoną z kurzu i tłustych zabrudzeń powierzchnię Łączone elementy nie wymagają wcześniejszego zwilżenia wodą, używać wody jeśli jest to konieczne Po sklejeniu nie należy korygować położenia elementów względem siebie, jeśli zajdzie taka potrzeba należy ponownie nałożyć nową warstwę usuwając poprzednią Temperatura stosowania > 5°C
Magazynowanie
Przechowywać w oryginalnym zamkniętym pojemniku w zimnym i suchym miejscu. Przy 0°C czas magazynowania wynosi 24 miesiące.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl